Okrem toho, že je Ivana Gáborík (34) talentovaná tanečnica, momentálne je predovšetkým mamičkou takmer trojmesačnej dcérky Belly. I keď krásna podnikateľka tvár svojho dievčatka pred verejnosťou úzkostlivo stráži, jej ocino Marián (38) ju predsa len ukázal fanúšikom aspoň z profilu.

V druhej polovici mája sa z Gáboríkovcov stali hrdí rodičia rozkošného dievčatka, ktoré dostalo nevšedné meno Bella. “Bella, vitaj v našom svete. Sme šťastní, že ťa máme v našich životoch,” napísal vtedy nadšený hokejista, pričom jej príchod na svet označila za najkrajší pocit na svete aj Ivana.

Sympatická mamička, ktorá je dnes aj úspešnou podnikateľkou či influencerkou, pravidelne pridáva na sociálnu sieť aj snímky s dievčatkom, avšak jeho tvár doposiaľ neukázala. Práve to sa rozhodol napraviť profesionálny športovec Marián Gáborík, ktorý sa so svetom podelil o spoločne strávené chvíle s dcérkou. Tá leží na fotografii opretá o jeho nohu, pričom je jej vidieť z profilu do tváre. Tak čo myslíte, bude sa podať skôr na maminu či ocina?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/12gaborik, iversanns