Gabriela Gunčíková zažila pád na samé dno a zistila, aké sú odvrátené stránky hudobného šoubiznisu a veľkej slávy…

[sociallocker]Sympatická speváčka Gabriela Gunčíková (22) sa len nedávno zúčastnila speváckej súťaže Eurovízia, kde reprezentovala Českú republiku. Síce nevyhrala, ale prebojovala sa až do finále a divákov aj porotu jednoznačne zaujala. V roku 2011 sa v súťaži Superstar umiestnila na krásnom druhom mieste. Medzitým odišla aj do Spojených štátov, kde zdokonaľovala svoj spev pod vedením Vocal Academy Kena Tamplina.

Vždy pôsobila dojmom vyrovnanej, silnej rockerky, ktorá má v živote jasno a to dokonca aj počas účinkovania v súťaži Superstar, kde uspela vo svojom mladom veku. Všetko však bolo inak, ako sa zdalo na prvý pohľad. Speváčka sa po skončení Superstar v 2011 nedokázala patrične vyrovnať so svetom šoubiznisu a úspechu. Ako uvádza portál blesk.cz, v jednom z rozhovorov prezradila, že podľahla depresiám a ťažké obdobie riešila dokonca aj alkoholom a fajčením marihuany: “Utekala som občas k alkoholu, zafajčila som si trávu a brala som aj lieky na upokojenie a spanie. Povedala by som, že to bol skôr taký únik,” vysvetľuje Gabriela.

gabriela guncikova drogy depresie
Gabriela si po skončení Superstar prešla depresívnym obdobím

Po čase však prišlo kruté uvedomenie si reality: “Keď som sa pozrela na svoj spôsob života, povedala som si, prečo toto vlastne robím, prečo sa takto ničím. Teraz sa za to hanbím a myslím si, že je to veľký problém hudobného šoubiznisu. Nielen ja, ale veľa ľudí to nezvláda tak, ako by malo,” konštatuje Gabika. Toto neľahké obdobie má už ale úspešná speváčka našťastie za sebou a svoju temnú minulosť zdá sa spracovala: “To už teraz ale absolútne nerobím. Naozaj som si povedala, že týmto spôsobom fungovať nebudem a nemôžem,” dodáva šikovná Gabriela. My sme radi, že to takto bravúrne zvládla a prajeme jej veľa úspechov do budúcnosti.

Zdroj: blesk.cz  | Foto: Facebook[/sociallocker]