Geissenovci musia čeliť ŠKANDÁLU: Vďaka ukradnutému nápadu zarobili milióny!

Dátum:

Pracháčov Geissenovcov rozhodne nie je nutné predstavovať. Kto by nepoznal vždy upravenú Carmen, ktorá má kaderníka v každej zemi a uštipačného Roberta, ktorý je v domnienke, že mu patrí svet. No vedeli ste odkiaľ pochádzajú tie ,,ťažko“ zarobené peniaze?

Každému je jasné, že milionárski manželia majú slušný balík z ich reality šou a celkového mediálneho pôsobenia. Dokonca majú zisk z vydaného albumu Carmen, ktorá si splnila sen a stala sa speváčkou. No málokto vie ako sa stali boháčmi. Síce to Robert niekoľkokrát hovoril pred kamerami, bol veľmi stručný a samozrejme povedal iba svoju časť príbehu.

Robert sa totiž s bratom Michaelom rozhodol založiť vlastnú značku oblečenia, ktorú nazvali Uncle Sam. Práve vďaka ich prefíkanému podnikateľskému plánu sa im podarilo zarobiť milióny, a to vykrádaním iných značiek. Konkrétne išlo o vykrádanie duševného vlastníctva a dizajnov.

Hlava rodiny Geissenovcov sa totiž inšpiroval ba dokonca až okopíroval dve najznámejšie značky po celom svete. Tie nesú v sebe logo troch čiarok a jednoduchej fajky. Dalo by sa argumentovať, že každý má právo na inšpiráciu, no úspešný Nemec použil absolútne rovnaké strihy a dizajn oblečenia, pričom len na ne nalepil svoju značku.

Aj napriek lúpeži sa mu podarilo tovar expandovať do Ameriky, kde mal fantastický úspech. To si všimla aj jedna z uznávaných značiek, ktoré okradol. Kým sa proti jeho spoločnosti mohli vynoriť žaloby, s bratom ju predal za viac ako 70 miliónov eur. Svoje peniaze nakoniec investoval do nehnuteľností, čomu sa venuje dodnes. Pre potešenie si spravil odevnú značku Roberto Geissini.

Zdroj: autoviny.sk  |  Foto: Facebook, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...