Slávnu nemeckú rodinu Geissenovcov netreba zaiste nikomu predstavovať. Bývalá modelka Carmen a pesimistický podnikateľ Robert sa divákom okamžite vryli do pamäte. Ich reality šou majú diváci stále v obľube a reflektory kamier doslova zbožňujú. Dostali sa však do poriadneho problému, kde im štát rozhodne nepomohol.

Kto by nepoznal vždy upravenú Carmen (54), ktorá má kaderníka v každej zemi a uštipačného Roberta (55), žijúceho v domnienke, že mu patrí svet? Dvojica pracháčov sa rozhodla vychutnať si výlet na jachte v Monaku v spoločnosti celého štábu.

Nemeckému milionárovi sa však poriadne vypomstila jeho zvedavosť, keď si s jeho dronom namieril na jachtu, ktorá bola neďaleko. Vôbec však netušil, že loď patrí ruskému oligarchovi Romanovi Abramovičovi. Tomu sa rozhodne nepáčilo, že by ho „niekto-niečo“ sledovalo a na Geissenovcov poslal svojich mužov.

Dokonca aj samotný Robert sa priznal, že mu nebolo všetko jedno, keď niekoľko malých člnov začali prenasledovať jachtu, ktorá následne obkľúčili. ,,Nemali síce pri sebe kalašnikov, ale mali na opaskoch zbrane,“ neskôr dodal. Celej situácií určite nepomohol ani fakt, že sa na palube nachádzali aj kamery. Nakoniec sa však všetko vysvetlilo a pracháči odišli s napomenutím.

Zdroj: rtl.de  |  Foto: YouTube