Milionárska rodinka Geissenovcov sa pred rokom rozhodla navštíviť aj našu krajinu, kde pobudla niekoľko dní. Počas tých mali Robert, Carmen a ich dve dcéry nabitý program, pričom sa im venoval vtedajší minister hospodárstva Richard Sulík. Dokonca ich vpustil aj na pôdu parlamentu!

Geissenovci alebo “Ťažký život milionárov” je televízny formát, ktorý na obrazovkách žiari už neuveriteľných 21 sérii. Na Slovensku sa začala šou vysielať v roku 2012 a odvtedy sa teší veľkej obľube. Známa nemecká rodinka sa pritom pred rokom rozhodla pricestovať práve do našej krajiny, kde pobudla niekoľko dní.

Počas cesty po kútoch Slovenska ich sprevádzal vtedajší minister Richard Sulík, za čo si vyslúžil od ľudí aj nemalú kritiku. Geissenovci sa dokonca dostali aj na pôdu parlamentu, kam majú prístup len povolané osoby. Boháčska rodina verejnosť šokovala hneď niekoľkými trapasmi.

Medzi tými možno spomenúť ohŕňanie nosom nad luxusným 9-chodovým menu či Davinino odlupovanie zlata zo stien Bratislavského hradu pomocou nechtov. Natočené časti už boli odvysielané v nemeckej RTL 2 a už o niekoľko dní si ich môžu pozrieť aj slovenskí diváci. “Konečne vám to môžeme prezradiť! Špeciálne časti GEISSENOVCI NA SLOVENSKU už od 3. mája o 20:35 na JOJke,” avizuje televízia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Televízia JOJ, YT/KĽÚČ OD – TV a magazín