Robert a Carmen Geissenovci sú spolu so svojimi dcérami už takmer týždeň na Slovensku. Všade, kam vkročia, ich vítajú ľudia s otvorenou náručou a chcú sa s nimi na pamiatku odfotiť. Známeho slovenského politika však poriadne pobúrila ich návšteva parlamentnej rokovacej sály.

Milionárska rodinka Geissenovcov je na Slovensku už takmer týždeň a ich pobyt sa tak bude chýliť ku koncu. Robert a Carmen zožali ovácie všade, kam vkročili, pričom aktuálne sa majú nachádzať v Banskej Štiavnici. Minister hospodárstva Richard Sulík, ktorý ich po našej krajine sprevádza, dokonca umožnil hviezdam reality šou postaviť sa za rečnícky pultík v parlamente.

A práve tento okamih sa stal tŕňom v oku známeho politika, ktorému sa nepodarilo uspieť v prezidentských ani parlamentných voľbách. Eduard Chmelár si na svojom konte sociálnej siete do návštevy Geissenovcov v Národnej rade SR poriadne kopol. “Po tom, čo podpredseda vlády Slovenskej republiky doviedol Geissenovcov priamo do parlamentu… nedávam tejto krajine už žiadnu šancu. Ja len žasnem. Neviem, čo robia títo nevkusní komedianti v NR SR, čo to má znamenať,” rozohnil sa.

Roberta Geissa počastoval aj pomerne drsnou urážkou, keď ho označil za “primitíva v tričku s lebkou a v roztrhaných rifliach”, pričom situáciu vníma ako hanbu na sto rokov. Nitku suchú ale nenechal ani na samotnom Sulíkovi! “Ale čo čakať od Sulíka, ktorý prišiel na stretnutie s veľvyslancami ako predseda parlamentu v krátkych nohaviciach, v kvetovanej košeli a vyložil si na stôl peňaženku ako sedlák z Petržalky,” dodal Chmelár. Napokon poznamenal, že sa hanbí za všetkých, ktorí to dopustili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  FB/Eduard Chmelár│ Foto: Televízia JOJ