V obľúbenej vedomostnej súťaži Duel doslova hviezdi súťažiaci Slavo Hlásny (37) z Levíc, ktorý trhol všetky doterajšie rekordy a po 27 víťazstvách má na svojom konte vyše 24-tisíc eur. Ako sa ale darí Levičanovi v súkromnom živote?

[sociallocker]Slavo je povolaním učiteľ a počas svojho pôsobenia už vystriedal viacero stredných odborných škôl. Na žiadnej však zatiaľ dlhšie nezotrval a aj keď nenastal problém zo strany vedenia, on sám je so stavom školstva natoľko nespokojný, že momentálne hľadá iné uplatnenie a je teda bez práce. O práci učiteľa neuvažuje ani v budúcnosti a prezrádza, že je škoda, o koľko mladých schopných ľudí štát prichádza.

slavo duel
Súťažiaceho Slava si obľúbil aj moderátor Gregor Mareš.

Za peknú zarobenú sumu si vraj kúpil veci, ktoré majú podľa neho trvalú hodnotu a vo voľnom čase má rád cestovanie, turistiku či hudbu. Samozrejme, miluje knihy, ktoré číta od kedy čítať dokáže. Na rodinných oslavách podľa vlastných slov od malička bavil vedomosťami z biológie či histórie. Mimo čítania kníh si však užil klasické chlapčenské detstvo. Dnes stojí obidvomi nohami pevne na zemi a tvrdí o sebe, že je stále ten istý šašo.

Mnohé diváčky zaujíma aj Slavov osobný život. Učiteľ je slobodný, nemá manželku a po natáčaní v Dueli priznáva, že dostáva mnohé pozvania na rande. Tie však z poďakovaním odmieta so slovami, že na to nie je vôbec odkázaný. Ktovie, aká žena si dokáže získať srdce tohoto sčítaného génia, ktorý začína byť aj celkom solventný.

Zdroj: pluska.skFoto: Facebook
[/sociallocker]