Šoubiz Giuliana z Farmy hviezdi na Instagrame: Uff, to je ale ROZDIEL!

Giuliana z Farmy hviezdi na Instagrame: Uff, to je ale ROZDIEL!

Je to len pár týždňov, odkedy farmársku štafetu pre kontroverzné krásky s podrezaným jazykom prebrala 18-ročná Giuliana Santi. Po kedysi kritizovanej Karin Dvořákovej tak na scénu prišla mladá Bratislavčanka s temperamentom, ktorý mnohých divákov dvíha zo stoličiek.

Čo sa stane, ak spojíte tínedžerskú drzosť s pubertálnymi hormónmi? S najväčšou pravdepodobnosťou vám výjde tmavovlasá bomba menom Giuliana s potenciálom prilákať tisíce divákov k televíznym obrazovkám. A tak sa aj stalo.

Mladá študentka s talianskymi koreňmi si totiž servítku pred ústa nedáva, a to ani za prítomnosti všetkými rešpektovaného hospodára Martina. Práve jemu v uplynulých epizódach nemala problém ukázať gesto, vyplazený jazyk, značiaci absolútny disrešpekt pred televíznymi kamerami.

Podľa všetkého sa jednalo len o ďalšiu snahu prilákať pozornosť divákov pri televíznych obrazovkách. Santi sa totiž netají, že na statok prišla s jasným cieľom- nazbierať v krátkom čase čo najviac fanúšikov na sociálnych sieťach.

Stalo sa tak práve počas večera, kedy svojmu súperovi Šimonovi ponúkla zvláštny plán. On ju požiada o ruku ešte počas pobytu na Farme, vďaka čomu získajú súťažiaci nielen hostinu s množstvom jedla, ale i vytúženú pozornosť.

„Budeme mať proste oveľa viac fanúšikov, keď to urobíš,“ vysvetľovala mu narovinu. Ako to ale vyzerá s Instagramom nádejnej influencerky dnes? Jej profil je plný množstvom záberov, na ktorých by ste ju možno ani len nespoznali. Veď presvedčte sa sami na fotkách nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Gululumka, voyo.markiza.sk