Na Farmu zavítala vzácna hosťka v podobe televíznej svokry Gizky Oňovej. Žena, ktorá je zvyknutá riešiť partnerské aj rodinné problémy, si zobrala bokom Kiku a Rada. Keď začala dvojici čistiť žalúdok, farmárka takmer skončila v slzách.

Farmársky príbytok a najmä súťažiacich potešila nečakaná návšteva. Na statok totiž zavítala obľúbená svokra Gizka Oňová. Tá však okrem dobrej nálady a chutného koláča priniesla každému aj cenné rady.

Už od začiatku bolo vidieť, že najviac sa bude venovať kontroverznej dvojici Kike a Radovi, ktorého čaká doma snúbenica. Keď si ale práve ich zavolala bokom, bolo neprehliadnuteľné, že Kike nebola úprimná debata s priamymi slovami pravdy príliš príjemná.

Hoci Gizke viackrát zopakovala, že nechce nikomu ublížiť, ona farmárke taktne vysvetlila, že už ublížili. Na záver tiež dodala, že Kristi je súčasťou celej komplikovanej situácie a na všetkom má rovnaký podiel ako Rado. Tieto slová ale zaťali do živého a fotomodelky, ktorá sa domnievala, že rozhodnutia sú výlučne na Popradčanovi, sa poriadne dotkli. Pri poslednom Gizkinom príhovore v kuchyni sa totiž nedalo prehliadnuť farmárkino gúľanie očami a nespokojnosť v tvári. Odniesla si napokon dvojica niečo z toho, čo sa im snažila svokra poradiť do života?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kika pri záverečných slovách Gizky necítila práve nadšenie

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza