Uplynulý víkend sa na bratislavských Zlatých pieskoch v Bratislave uskutočnil už siedmy ročník obľúbeného festivalu Hip Hop Žije. Na štyroch stageoch sa predstavila absolútna špička zo slovenskej, ale aj zahraničnej rapovej scény, pričom mimoriadnu pozornosť si vyslúžila aj jedna z raperiek. A tou nebol nik iný ako Gizka Oňová!

Čiperná sedemdesiatnička Gizka Oňová, ktorá sa preslávila spievaním šlágrov, valcuje Slovensko. Vždy usmiata hudobníčka si získala mimoriadnu pozornosť potom, ako jej dala televízia Markíza priestor v rodinnej relácii. Najobľúbenejšia „svokra“ krajiny sa však evidentne nechá nahovoriť na každé bláznostvo a inak tomu nebolo ani v tomto prípade.

Plavovláska sa totiž obliekla do svojho divokého mládežníckeho úboru a vydala sa medzi mladých ľudí na festival Hip Hop Žije. Tu sa postavila priamo na stage „Sia Facility Services Main Stage“, kde okrem iných hrali aj Kali, Boki, Sima, Kontrafakt či Ja Rule, aby predstavila rapera Majselfa. „Sú tu nejakí moji ľudia?“ kričala Gizka a dav šalel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Bola som na Hip Hop žije. Hore na stejdži. A bolo to fantastické! Publikum s vekovým priemerom nižším o 50 rokov než som zvyknutá mi dalo neskutočnú energiu. Jadrová elektráreň šuvix – dekel na Marse! Ďakujem Osťovi a všetkým mojim fellaz za vyduchcený večer!“ napísala hviezda večera k videu. Toto je jednoducho lepšie raz vidieť ako stokrát o tom počuť!

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Markiza