Českou republikou v posledných hodinách otriasa poriadny škandál, ktorý sa šíril prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Podľa údajne overených informácii mal totiž zomrieť kráľ českej hudby, legendárny spevák Karel Gott!

Potom, čo sa na sociálnych sieťach objavila “zaručená” informácia o úmrtí speváka Karla Gotta (79), jeho fanúšikovia ostali doslova šokovaní. Boli si totiž vedomí, že maestro strávil posledné dni v nemocnici, kde bol hospitalizovaný v dôsledku zápalu dýchacích ciest, avšak uplynulú nedeľu mal byť prepustený do domácej starostlivosti.

V utorok ráno sa však začala prostredníctvom internetu šíriť správa, že podľa dôveryhodných zdrojov mal spevák zomrieť. Fanúšikovia hviezdy českej hudobnej scény však ostali pokojní, keď sa im napokon ozval samotný Karel krátkym statusom na Facebooku: „Rád by som sa pozrel do tváre tej osobe, ktorá ma dnes pochovala zaživa. Snáď sa pri tom aspoň dobre pobavila. Pre tých, ktorí sa o mňa boja, odkazujem: mám sa fajn,“ napísal Gott.

Aj keď mu bolo lekármi nariadené, aby sa vyhýbal pobytu vonku a čo najviac trávil čas práve doma, podľa informácii denníka Blesk má božský Kája aktuálne opäť riskovať svoje zdravie v talianskych Alpách.

Zdroj: Blesk.cz, Facebook | Foto: Facebook