Prvá májová nedeľa patrila na obrazovkách TV Markíza veľkolepému finále obľúbenej šou Let’s Dance, v ktorej bojovali o víťazstvo tri tanečné páry. Aj napriek tomu, že všetky predviedli výkony vyrážajúce dych, titul kráľa a kráľovnej si mohol odniesť iba jeden z nich.

Finále tanečnej šou Let’s Dance sprevádzali okrem fantastických výkonov aj emócie, slzy a radosť. Na parket sa tento raz postavili posledné tri páry, ktoré diváci s porotou posunuli do posledného súboja o víťazstvo.

Gabika Marcinková s Matyášom Adamcom zatancovali Cha chu a Quickstep, Janka Kovalčíková s Vilémom Šírom si pripravili taktiež Quickstep a Paso Doble, kým Vratko Sirági a Anna Riebauerová ohromili divákov Tangom a Rumbou. Všetky tri tanečné páry taktiež predviedli jedinečný Showdance, ktorý vytvorili bez akýchkoľvek pravidiel.

Vítazstvo si napokon mohla odniesť len jedna z dvojíc, ktorú moderátori vyhlásili po jedinečnom vystúpení porotcu Jána Koleníka. Na treťom mieste skončil po diváckom hlasovaní moderátor Vratko Sirági, pričom striebornú priečku obsadila Gabika Marcinková.

Novou kráľovnou tanečného parketu sa napokon stala herečka Janka Kovalčíková, ktorá patrila už od prvej epizódy k favoritom šou, kým po jej boku stál bývalý účastník reality šou Love Island, český tanečník Vilda Šír. Víťazom gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/tvmarkizaofficial