Hana Gregorová (67) sa po škandalóznom rozchode s Ondřejom Koptíkom (35) dala s mladíkom v tichosti opäť dokopy, no tentokrát sa dvojica úplne stiahla z dohľadu verejnosti. Česko-Slovenský ples si však nenechali ujsť, a to hneď vo veľkom štýle!

Herečka Hana Gergorová je už opäť šťastná po boku kontroverzného mladíka Ondřeja Koptíka, s ktorým si po rozchode zažila poriadny škandál. Dvojica sa ale poučila a v súčasnosti sa vyhýba zvedavým očiam a ušiam verejnosti, pričom súkromné detaily ostávajú len za dverami ich bytu.

Výnimku však spravili počas Česko-Slovenského plesu, ktorý si nenechali ujsť ani ďalšie známe tváre ako Andrea Verešová či Emma Drobná. Pozornosť si pritom získal párik už pri vstupe, ale oči z nich nespúšťali hostia ani počas zábavy, kedy sa zaľúbenci od seba ani na chvíľu neodtrhli. Podľa informácií portálu Express pôsobili ako počas medových týždňov a nešetrili ani nežnôstkami.

Gregorová mala dokonca po boku zajačika skrotnúť a už nepôsobila tak prísne, ako tomu bolo zvykom v minulosti. Pravidelne upravovala sako svojho miláčika a pohľady si vymieňali aj keď Gregorová prehodila pár slov so známymi. Herečka dokonca aj výrazne schudla a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

>>TU<<< (opens in a new tab)">Hana Gregorová na plese s Ondřejom Koptíkom >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: express.cz │ Foto: YouTube/Televízia JOJ, Facebook/Ondřej Koptík