Médiami prepieraný utajovaný vzťah Hany Gregorovej a jej milenca Ondřeja naberá na obrátkach. Mladík sa rozhodol urobiť ďalší krok.

Len pred pár dňami sa objavila informácia o niekoľkomesačnom utajovanom vzťahu Hany Gregorovej (63) a jej mladého milenca Ondřeja (31). Mladý muž sa svojou náklonnosťou k herečke vôbec netají a zverejňuje spoločné fotografie na sociálnych sieťach. A to aj napriek tomu, že je ženatý a doma má dve deti.

[sociallocker]Rozhodol sa však urobiť dôležitý životný krok a zdá sa, že už vie, po koho boku ostane aj naďalej. Manželka z toho zrejme veľkú radosť mať nebude, pretože sympatický otec rodiny sa plánuje rozviesť a pokračovať vo vzťahu s Gregorovou. Denník Cas.sk prezrádza:”Rodina je z toho úplne zdrvená. O jeho vzťahu s Hanou Gregorovou sa dozvedeli cez sociálnu sieť. Najhoršie na tom všetkom je, že má dve malé deti,” zistil Blesk od dobre informovaného zdroja. V prípade Gregorovej to nebude po prvýkrát, čo zviedla muža inej ženy. Aj Brzobohatého pred rokmi odlákala českej herečke Jiřine Bohdalovej, ktorá bola v tom čase stále jeho manželkou.

hana gregorova ondrej koptik

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]