Gyöngyi Bodišová chytila druhý dych! O mladej speváčke bolo dlhšie obdobie ticho, no v priebehu dvoch mesiacov už stihla predstaviť až dve prerábky známych hitov. Kým jeden patrí zosnulej legende Vašovi Patejdlovi, druhý pochádza z úplne iného súdka zvaného Kontrafakt.

V roku 2015 ostali Slováci a Česi ako obarení, keď sa pred porotu Česko Slovensko má talent postavila skromná dievčina z chudobných pomerov, ktorá si všetkých podmanila svojím zlatom v hrdle. Gyöngyi Bodišová šou dokonca vyhrala a odniesla si z nej rozprávkovú sumu 100-tisíc eur.

Gyöngyi

Krátko po finále sa akoby pod Gyöngyi zľahla zem. Po ôsmich rokoch sa však speváčka rozhodla vrátiť na scénu, a to v poriadne veľkom štýle. Začiatkom novembra prekvapila spoluprácou so speváčkou Gipsy Erika a hudobníkom Milošom Jurigom – trojica obliekla do tanečného štýlu romantický hit Ak nie si moja od speváka Vaša Patejdla.

Po viac ako mesiaci tu ale máme ešte bizarnejšiu novinku. Gyöngyi prespievala skladbu Keď jazdíme my od hip-hopového tria Kontrafakt, ktorá taktiež dostala úplne nový cveng!

Zdroj/Foto: YouTube/Milos Juriga