Gyöngyi Bodišová ostala sama: Takto si nadávajú s bývalým managerom!

Dátum:

Gyöngyi Bodišová vyhrala pred dvomi rokmi talentovú súťaž Česko Slovensko má talent, z ktorej si odniesla aj peňažnú výhru 16-tisíc eur. Svoju nádej na lepší život však, zdá sa, nevyužila a odvrátil sa od nej aj jej manager.

Gyöngyi bola predurčená na skvelú spevácku kariéru už ako mladá. Rozplakala Paľa Haberu, zúčastnila sa úspešne niekoľkých súťaží a naposledy zahviezdila v ČSMT, ktorú vyhrala. Jej náročný osobný život a ťažké pomery, v ktorých vyrastala, sa ale zrejme podpísali pod to, že mladá žena dnes nie je schopná vyťažiť zo svojho obrovského talentu.

Vyrastala v detskom domove, rodina ju len využila na peniaze, bratia okradli, a tak sa jej nepodarilo ušetriť zarobené peniaze, ktoré získala vystúpeniami a festivalmi. Po výhre v ČSMT sa jej ujal manager Július, s ktorým si dnes ale nevedia prísť na meno. Manager má na speváčku ťažké srdce, keďže niekoľkokrát zrušila vystúpenie, či nedodala potrebné materiály. Rovnako sa pred časom na adresu Gyöngyi vyjadrila aj herečka Blanarovičová, keď potvrdila, že mali záujem podporiť speváčkino štúdium aj ubytovanie, no Gyöngyi sa bez slova vyparila a nechcela na sebe pracovať. Prednedávnom oznámil manager zrušenie jej Facebookovej stránky s veľmi ostrými slovami: „Bohužiaľ, Gyöngyi kašle naozaj na svoju kariéru, je to veľmi smutné,“ rozhorčene dodal Július, no neskončil len pri týchto slovách a potvrdil, že minula všetky peniaze a nedá sa s ňou ďalej spolupracovať, pričom nepríjemné komenty fanúšikov dokonca lajkoval.

Mladá speváčka ale ostro zareagovala slovami, že nikdy nebol jej manager, padli aj nadávky a na záver poznamenala, že ide o falošný profil a aby jej dal pokoj: „Ja sa mám fajnovo a som zabezpečená a je mi úžasne. Len ty máš ako vidím komplexy z tvojho života,“ dodala. Nevedno, či dievčina naďalej býva so svojím výrazne starším priateľom, ktorého žiarlivosť mala byť údajne jedným z dôvodov zrušenia vystúpení, a ako napreduje vo svojej kariére.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, YouTube

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...