Gyöngyi Bodišová (26) pred tromi rokmi zahviezdila v šou Česko Slovensko má talent a súťaž s prehľadom vyhrala. Hoci mala našliapnuté na skvelú kariéru, ona svoj potenciál, zdá sa, zahodila za hlavu. Z jej najnovších fotiek vám bude zrejme smutno.

26-ročná Gyöngyi Bodišová si pred tromi rokmi splnila sen a po výhre v Talente, kde ukázala svoj jedinečný hlas, mala dvere do šoubiznisu otvorené dokorán. Ponuky na vystúpenia, šou v Las Vegas a koncerty sa jej nahrnuli rovno do náručia, no speváčka, ktorá má od detstva osobné a rodinné problémy, sa svojej veľkej šance nechopila.

Po finále sa stiahla z obrazoviek a na telefonáty manažéra Júliusa nereagovala. Ten má na ňu dodnes ťažké srdce a na Facebooku pravidelne zverejňuje novinky o svojej niekdajšej zverenkyni: “Nezodpovedná Gyongyi si momentálne hľadá prácu, bola v Ružinove na pohovore. Hanba sveta, klame a rozdáva cudzie čísla,” napísal nedávno, a dokonca tvrdil, že prišla o auto aj bývalú prácu.

Speváčka mu ale svojho času odkázala, že sa má fajn a žije si svoj život. Dôkazom toho sú aj jej najnovšie fotky na sociálnej sieti, kde sa známym pochválila s novým tetovaním cez celú ruku. Po zhliadnutí fotiek vám ale bude trochu smutno. V pozadí totiž vidieť nelichotivé podmienky, v akých sa Gyöngyi nachádza a z ošarpaných, zatečených stien ide hrôza.

Gyöngyi v časoch najväčšej slávy
Gyöngyi ukázala nové tetovanie
V pozadí však vidieť zdemolovaný byt s ošarpanými stenami

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, YouTube/ Česko Slovensko má talent