Sú tomu práve štyri roky, čo sa v šou Česko Slovensko má talent objavila nenápadná Gyöngyi Bodišová. 26-ročná speváčka si však svojim výkonom okamžite získala nielen divákov pri televíznych obrazovkách, ale aj porotu, ktorá ju posunula až do finále šou.

Gyöngyi Bodišová, ktorá sa v minulosti objavila aj v Superstar, valcovala talentovú šou Česko Slovensko má talent od prvého momentu. Skromné dievča, ktoré pochádza z nezávideniahodných pomerov, si získalo divákov nielen svojim príbehom, ale predovšetkým spevom. Potom, ako sa stala absolútnou víťazkou ČSMT však svoju šancu na úspech premárnila a namiesto toho, aby napredovala a venovala sa hudbe, z očí verejnosti jednoducho zmizla.

Je tomu len zopár týždňov, čo sa brunetka na sociálnej sieti pochválila, že vyskúšala šťastie i v ďalšej, tentokrát maďarskej súťaži, pričom doposiaľ nie je jasné či postúpila. Svojich fanúšikov však potešila aspoň dvoma videami, z ktorých je zrejmé, že na spev rozhodne nezanevrela.

V kuchyni a na záhrade si totiž zapojila aparatúru a naživo zaspievala dva veľké hity Je T’aime a One Night Only. Práve vďaka nim sa v talentových súťažiach dostali do povedomia divákov i hviezdy ako Martina Schindlerová či Tereza Mašková. Tiež máte dojem, že tieto výkony skutočne patria na pódiá a nielen pred zrkadlo v kúpeľni?

Gyöngyi si skúsila zaspievať hit Je T’aime..

… ale aj One Night Only od Jennifer Hudson

Zdroj: Facebook/Perla Bodišová | Foto: YouTube