Haasová dva týždne po strate synčeka: Jej slová vás prekvapia!

Dátum:

Herečka Zuzana Haasová to v živote nemá ľahké. V roku 2013 prišla o nenarodenú
dcérku. Pred vyše dvomi týždňami sa situácia zopakovala a Zuzana prišla o svojho syna mesiac pred pôrodom. Teraz hovorí niečo, čo by ste asi nečakali.

O strate syna Šimonka sme sa vás prednedávnom informovali TU. Po tom, ako sa musela rozlúčiť so svojím dieťaťom, je herečka už opäť vo svojej koži. Snaží sa žiť normálny život a usmieva sa. Jej momentálny stav prirovnala ku ceste na kopec. „Ja som tesne pred štítom hore ostala stáť, lebo sa mi pokazil stan,“ vysvetila herečka Novému Času a dodala, že je lepšie vystúpiť ešte kúsok hore ako ísť dlhú trasu dole a potom sa vracať hore. Nový Čas herečku oslovil v nedeľu počas korčuľovania s dcérkou Romankou. Aktuálne fotografie nájdete TU.

Pred týždňom uverejnil partner Haasovej fotografiu zo štadiónu

„Veľa sôch padlo, veľa obrazov sa nepodarilo. Ale maliari maľovali ďalej. Prečo by som to neskúsila. Ľudia sa ma pýtajú, či to súvisí s cukrovkou. Tak verejne poviem, vôbec to nesúvisí s cukrovkou. Dala som tomu všetko, čo sa dalo. Cukrovka ako keby ani nebola. Som šťastná, že som to dokázala. Bola som na tom lepšie ako akákoľvek iná žena,“ zdôverila sa Novému Času Zuzana. Takto vyrovnane Haasová rozprávala.

Zuzana dúfa, že sa jej raz podarí svojej dcére dopriať súrodenca. Haasová by sa tak mohla tešiť so svojím priateľom na spoločné dieťa. Dcéra Romanka z predošlého vzťahu a priateľ Martin sú jej teraz oporou. Herečka plánuje aj naďalej pokračovať vo svojich aktivitách. Má divadlo Haaf a skupinu The Susie Haas Band, s ktorou Zuzku určite uvidíte spievať.

Počas tehotenstva bola Zuzka na natáčaní relácie „Čo ja viem“

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Dida
Študentka žijúca v Novom Meste nad Váhom, ktorá rada píše, číta a robí veľa neužitočných vecí. Tie užitočné idú mimo mňa :-)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...