Zuzana Haasová prišla tento rok spolu s partnerom Martinom o ďalšie dieťa. V ôsmom mesiaci tehotenstva zomrel ich syn Šimonko. Herečka musí prežiť obrovský smútok ešte raz…

[sociallocker]Zuzana sa totiž rozhodla napísať knihu. Mnohí by čakali depresívnu autobiografiu, v ktorej by Zuzana opísala všetok smútok, ktorý za posledné roky prežila. Mýlite sa. Herečka sa rozhodla poňať knihu s čiernym humorom. Ako sama tvrdí, pozitívne myslenie ju drží nad hladinou. „Kniha vzniká už päť rokov. Bude to moja autobiografia formou čierneho humoru. Ide o vtipné príbehy, ktoré denne zažívam najmä s cukrovkou. Už 28 rokov s ňou žijem,“ vysvetľuje Haasová.

V knihe venovala kapitoly aj milovanej Karolínke a Šimonkovi, o ktorých s priateľom prišli. „Určite tam budú aj tieto ťažké situácie. Veľa ľudí zažije rovnaké situácie a veľa ľudí o tom chce dokonca čítať. Chápem to… Ale u mňa nečakajte nič depresívne… Skôr všetko s nadhľadom a omotané čiernym humorom. Pretože inak sa žiť nedá. To je to, prečo to všetko zvládam…“ povedala pre Čas.sk sympatická herečka.

zuzana haasova kniha

Haasová sa však ani po strate druhého dieťaťa nevzdáva. A o spoločné bábätko sa s Martinom ešte určite pokúsia. „Veľa sôch padlo, veľa obrazov sa nepodarilo. Ale maliari maľovali ďalej. Prečo by som to neskúsila. Vôbec to nesúvisí s cukrovkou, ktorú mám. Cukrovka ako keby nebola. Dala som tomu všetko, čo sa dalo. Bola som na tom tak dobre ako úplne zdravá žena,“ povedala Zuzka, ktorej silno držíme palce.

Zdroj: cas.sk|Foto: Facebook[/sociallocker]