Slovenská herečka Zuzana Haasová pred pár týždňami poriadne prekvapila verejnosť, keď sa pochválila narodením druhej dcérky. V minulosti sa s ňou osud veľmi tvrdo zahral, v dôsledku čoho je o to vďačnejšia za jedno z najkrajších období v jej živote. Bábätko však naďalej ostáva v nemocnici!

Zuzana Haasová pred dvoma týždňami porodila dcérku Marínu, pričom cisársky rez musel prebehnúť v období, kedy bola herečka v ôsmom mesiaci tehotenstva, aby sa predišlo komplikáciám. Pred verejnosťou svoje sladké tajomstvo skrývala, nakoľko v minulosti prišla o dcérku Karolínuneskôr o synčeka Šimona.

Známa blondínka bola pod prísnym dohľadom lekárov, keďže má cukrovku. ,,Všetko bolo pripravené tak, aby sa Marína narodila živá,“ povedala dvojnásobná mamička pre cas.sk. Dievčatko okamžite po pôrode putovalo do inkubátora. ,,Teraz sa vyvíja. Sme spolu každý jeden deň. O chvíľu už pôjde domov. Všetko ide tak, ako má, len je to predčasniatko. Keď sa narodila, nebola úplne mini, ale orgány sa potrebujú dovyvíjať,“ vysvetlila 41-ročná umelkyňa.

Zuzana priznala, že ďalším tehotenstvom išla do veľkého rizika a sama bola prekvapená, keď jej lekári oznámili, že je stále možné počať i donosiť dieťa. Veľkou oporou jej bola 17-ročná dcéra Romana a manžel Viliam Schowanetz, ktorý si ju stráži ako oko v hlave a  neustále jej kontroloval cukor v krvi. Dokonca jej každé ráno pichal inzulín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Zuzana Haasová-Official Fanpage, IG/zuzana.haasova