Zuzana Haasová (38) sa po jedenásťročnom vzťahu a trojročnom manželstve rozvádza, pričom papiere na súd podal jej manžel Martin Kostka (37). Hoci si mnohí až doposiaľ mysleli, že dôvodom bolo ťažké obdobie po strate toho najcennejšieho, poslednou kvapkou vo vzťahu bola nevera!

Haasová si s manželom začala pred jedenástimi rokmi, pričom pred tromi rokmi sa rozhodli povedať si svoje “áno”. Dvojica pôsobila ako šťastný pár, no do cesty sa im postavil krutý osud. V roku 2013 totiž prišli o svoju dcérku Karolínku a smutný scenár sa zopakoval aj o tri roky neskôr. Herečka a zdravotník sa tak museli vyrovnať aj so stratou synčeka Šimonka.

Manželia ale vo vzťahu pokračovali a všetko nasvedčovalo tomu, že neľahkú životnú situáciu spoločne zvládli. Zdá sa však, že toho bolo na nich príliš a pred pár týždňami ohlásili koniec. Rozvodové papiere pritom podal samotný Martin, hoci do reči nebolo ani jednému z partnerov.

Teraz ale Zuzana prelomila mlčanie a potom, čo sa prevalili aj problémy v majetkovom vysporiadaní, zašla i do mimoriadne citlivej a intímnej témy. Pre Nový čas odhalila, že poslednou kvapkou bol okamih, keď manželovi prišla na neveru: “Na začiatku bol len pocit a k tomu som pri bežnom upratovaní našla v jeho nohaviciach účtenku z hotela a bolo tam aj meno, a nebolo moje…,” dodáva herečka, ktorá si dnes vie predstaviť život aj bez neho.

Martin má ale na celú záležitosť zrejme iný názor a čo to sa dá vytušiť z jeho nedávneho komentára: “Zlom prišiel už dávno a možno sa treba Zuzky opýtať, aký má na tom podiel,” zneli vtedy šokujúce slová.

Manželstvu herečky a Martina je koniec…
Zuzana odhalila neveru, všetko prezradil jeden detail

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Zuzana Haasová Official Fanpage, Instagram/zuzana.haasova