Zuzana Haasová žila až donedávna v na prvý pohľad harmonickom manželstve s partnerom Martinom. Šok prišiel, keď sa prevalilo, že dvojica sa rozvádza a herečka napokon priznala, že bodkou za vzťahom mala byť nevera. Martin sa tak rozhodol svoju milenku viac neskrývať.

Zuzana Haasová (38) prežíva poriadne turbulentné obdobie. Aj keď sa až donedávna zdalo, že s Martinom Kostkom tvoria harmonický pár, pred niekoľkými týždňami prišiel šok. Herečka a speváčka priznala, že sa po jedenásťročnom vzťahu rozvádzajú.

Čo je ešte prekvapivejšie, žiadosť o rozvod mal podať samotný Martin. Zuzana sa ku krachu vzťahu spočiatku nechcela vyjadrovať, no napokon prezradila bolestivú pravdu. Definitívnu bodku za manželstvom mala urobiť Martinova nevera, ktorú navyše Haasová odhalila nepríjemným spôsobom.

A aj keď ešte rozvod oficiálne neprebehol, Martin už zrejme nemieni viac skrývať svoje city. Na nedávnej fotke na sociálnej sieti sa totiž fešák ukázal po boku pôvabnej ženy, ktorá je zrejme jeho novou láskou. Dvojici to síce spolu veľmi pristane, no ešte stále zákonitej manželke sa zrejme na tieto zábery nepozerá vôbec ľahko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin už novú známosť neskrýva
Zuzana Haasová je tak definitívne minulosťou

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzana.haasova, m_k_production