Habera bez servítky: Tvrdý náklad na vojenský konflikt!

Dátum:

Jeden z najúspešnejších slovenských hudobníkov, ktorý je stabilnou tvárou šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sa z času na čas vyjadruje aj k aktuálnym spoločenským témam. Kým trefne okomentoval už viaceré národné udalosti, pričom za názor získal množstvo povzbudzujúcich komentárov, tento raz prehovoril o vojenskom konflikte na Ukrajine.

A servítku pred ústa si rozhodne nedával! Paľo Habera síce nie je výrazne aktívny na sociálnych sieťach, no občas fanúšikov prekvapí vtipnými príspevkami, ktoré neraz striedajú aj vážnejšie vyjadrenia. Aktuálne sa líder kapely Team rozhovoril o svojom postoji k rusko-ukrajinskému konfliktu.

„Nie som politik a ani politológ, ktorý by sa vyznal hlbšie v zložitých vzťahoch medzi rôznymi krajinami. Som len človek a hudobník, na ktorého dopadli následky rôznych povojnových režimov, som človek, ktorý už videl okolo seba nekonečné množstvo dobra, zla a aj hlúposť. Považoval som však slovo VOJNA tu v Európe a nebodaj svetová za uzavretú kapitolu, ktorá výstražne skončila v roku 1945. V týchto dňoch sa môj posledný kúsok nádeje v to, že ľudstvo nepotrebuje obnovu, zrútil. Potrebuje! Nejak sa nám to v tých našich premúdrených a precitlivených hlavách domotalo,“ napísal spevák na svojom Instagrame.

„Ten najväčší zlosyn histórie ľudstva sa nielenže teraz pomrvil v hrobe – on priamo znovu ožil. Bolo ich doteraz niekoľko – všetko blázni, ktorí začali mať pocit nesmrteľnosti, geniality a pán Putin sa k nim v tejto chvíli významne zaradil. Ráno si pripravujem kávu a popritom mi napadne, že niekde inde ľudia majú úplne iné starosti! Hlavne prežiť ďalší deň! Nechápem, že pár kilometrov odo mňa padajú na nich a na ich krajinu zničujúce bomby a strely! Predstavujem si, čo asi cítia a v hlave sa, samozrejme, pýtam sám seba, či aj mňa toto niekedy čaká. Nie som si už ničím istý! Hanba vám, Putin! Rusi nás všetkých – celý svet – zase raz tragicky sklamali! Takto to jednoducho teraz cítim!“ dodal obľúbený umelec. Čo si o jeho slovách myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/pavolhabera, pixabay

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...