Česko a Slovensko len pred pár hodinami spoznali svoju siedmu spoločnú Superstar, ktorou sa stal charizmatický spevák Adam Pavlovčin. Sympatie k fantastickému hudobníkovi neskrýval ani porotcovský kat Paľo Habera, ktorý mu neraz otvorene doprial celkové víťazstvo.

Líder kapely Team je porotcom v šou Superstar už neuveriteľných 17 rokov, pričom na hudobnej scéne pôsobí už takmer štyri dekády. Spevák za toto obdobie vyprodukoval množstvo hitov, na ktorých vyrastajú celé generácie a neustále sa tešia úspechu poslucháčov. Nakoľko je na Slovensku množstvo kvalitnej hudby a aj kolegovia Haberu majú na konte výborné skladby, i jeho nahneval fakt, že aktuálna ministerka kultúry mieni okresať domácu produkciu v slovenských rádiách.

Práve túto skutočnosť si uvedomil pri vystúpení Adama Pavlovčina, ktorý zaspieval hit Láska od Marcela Palondera. „My sme mali teraz na Slovensku takú potýčku s ministerstvom kultúry, hudobníci, lebo chceli v podstate dosiahnuť to, aby sa hralo menej slovenskej hudby na Slovensku, čo je taká kravina…“ povedal bez ostychu Habera.

„A ja by som pani ministerku veľmi pozdravoval v tejto chvíli, po tejto pesničke práve, lebo táto pesnička a mnoho ďalších je dôkaz, že nie sme až tak na h*vno, ako si myslí pani ministerka a ľudia okolo nej. A ďakujem za to, teraz v tejto chvíli tebe, Adam, že si mi to pripomenul, že nie sme na h*vno,“ nedával si servítku pred ústa na adresu Natálie Milanovej. Paľo sa tiež neštítil po jemnom konflikte odpáliť v živom vysielaní ani manžela Zdenky Prednej, ktorý si mal za jej účasť v šou vypýtať astronomický honorár.

Vyjadrenie Paľa Haberu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: markiza.sk, FB/Natália Milanová – ministerka kultúry, IG/superstarcs