Politika HÁDKA v TV JOJ: Kollár nevie, koľko stojí maslo, Fico zas moderátorke..!

HÁDKA v TV JOJ: Kollár nevie, koľko stojí maslo, Fico zas moderátorke..!

Štvrtkový večer patril na obrazovkách televízie JOJ pravidelnej politickej diskusnej relácii Na hrane. Pozvanie prijal predseda parlamentu Boris Kollár, ako aj šéf Smeru Robert Fico. Relácia sa ako obvykle nezaobišla bez hádok, pričom politici si skočili do vlasov kvôli viacerým témam.

Boris Kollár sa stretol za jedným stolom s Robertom Ficom, kde diskutovali o aktuálnych témach, ako vojna na Ukrajine, masívne zdražovanie na Slovensku či koaličná kríza. Politici si okrem iného skočili do vlasov aj kvôli výstavbe nájomných bytov, kde Fico spochybňoval dokončenie Kollárovho plánu, kým Kollár zas expremiérovi položil otázku, koľko bytov dal za 12 rokov vládnutia postaviť on.

Fico, ktorý ohlásil spustenie zbierania podpisov na referendum, sa dostal opakovane do konfliktu aj s moderátorkou Janou Krescanko Dibákovou. Keď tvrdil, že jeho vláda fungovala bez verejných sporov pred kamerami, moderátorka spustila dokrútku z roku 2017, kedy sa Ficova vláda zasekla pri téme zvyšovania platov. Známe sú aj Ficove spory s Mečiarom, Slotom alebo Dankom. Šéfa Smeru tiež Dibáková viackrát napomínala, aby ju nechal dohovoriť a neskákal jej do reči. Fico priamo pred kamerou nechal odkázať vedeniu televízie, aby „prestala milovať Matoviča“.

Politici sa počas relácie začali skúšať taktiež z vedomostí o cenách bežných potravín. Predseda parlamentu nevedel odpovedať na otázku, koľko stojí maslo, pričom odvetil, že keďže žije sám, nechodí do obchodov. Fico zas nevedel presne povedať, aká je cena mlieka, na čo Kollár poznamenal, že neznalosť cien potravín neznamená, že nemôže robiť politiku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Televízia JOJ/Na hrane │ Foto: Televízia JOJ

Exit mobile version