Monika Haklová (42) je známa ako kontroverzná blondína, ktorá spôsobí rozruch všade, kde sa objaví. Zdá sa však, že sa poriadne zamyslela, zatvorila dvere za minulosťou a dala svojmu životu nový rozmer.

[sociallocker]Monika Haklová sa na obrazovkách zapísala už počas účinkovania na Farme, no tým sa jej vystupovanie zďaleka neskončilo. Hneď potom sa vrhla na kariéru moderátorky a redaktorky, kde sa postarala o nemalý rozruch a viacero trapasov či prešľapov. Fotky jej výstrihu, súkromné škandály a zábery pod sukňou zapĺňali titulné stránky. S tým je však podľa jej slov koniec.

monika haklova zmena
Monika Haklová s dcérou Chiarou.

Nad svojím účinkovaním a prezentáciou v médiách sa blondínka poriadne zamyslela a došla ku novému pohľadu: “Keďže som zhodnotila moje pôsobenie v médiách, neprišlo mi už vhodné, aby som sa pretŕčala a ukazovala holú r*ť v TV. Momentálne mám iné hodnoty a vždy som ich aj mala, akurát som na Farme dosť osprostela, ale už som naspäť  a všetci, ktorí ma poznajú vedia, že moje všetko je moja rodina,” nasypala si popol na hlavu pre pluska.sk Rozhodla sa účinkovať v celebritnom vydaní šou Nákupné maniačky, kde chce okrem nového vkusu diváčky prekvapiť aj svojím novým životným postojom a zrelosťou. Poradkyňu jej bude robiť vlastná dcéra a tá je tiež dôvodom, prečo sa správať decentnejšie: “Nakupovala so mnou moja dcéra a tiež by sa zrejme zle cítila, keby sa jej mama pretŕčala s výstrihom po pupok,” vysvetľuje.

monika haklova zmena
Monika upustila od veľkého výstrihu.

S novým pohľadom na život sa rozhodla vymeniť aj profesiu, skoncovať s médiami, dokonca začala študovať vo Viedni a venuje sa niečomu, čo ju bude napĺňať a mať zmysel: “Okrem toho otváram detské centrum v Kittsee, kde už od júla organizujeme detské tábory. Od septembra tanečné, športové kurzy, dokonca kurzy varenia pre detičky! Veľmi sa na to teším. Konečne som sa našla. Šport a deti milujem najviac!!!” teší sa blondínka. O objednávky pritom nemá núdzu a tak si snáď kontroverzná exfarmárka konečne našla pre seba to pravé.

monika haklova zmena
Na zmenenú Moniku sa môžete tešiť v blízkej dobe v šou Nákupné maniačky.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]