Monika Haklová bola jednou zo súťažiacich na Farme v roku 2012. Teraz prezradila špinavosť, ktorú mal na ňu nachystať štáb a Horváthová na Farme. 

Monika Haklová sa preslávila najmä účinkovaním na Farme. Odvtedy ju diváci mohli vidieť už vo viacerých projektov. Minulý týždeň sa objavila v jojkárskych Nákupných maniačkach. Okrem toho však bola na Markíze odvysielaná aj relácia Bez servítky, kde varila okrem iných exfarmárov aj Monika. A tá sa potom, ako uvidela štvrtkový diel poriadne nahnevala. Na štábe a moderátorke Farmy nenechala suchú nitku. Za všetko mohla ukážka z duelu na Farme, po ktorom Haklová statok opustila.

Haklová sa od účinkovania na Farme objavila vo viacerých reláciách

[sociallocker]Haklovú poriadne nahnevalo, čo sa vtedy v dueli odohralo a relácia Bez servítky jej všetko pripomenula. “Teraz bola ukážka môjho duelu na Farme, kde štáb spravil na mňa riadnu špinavosť! Vedeli že nemám čuch a dávali mi ovoniavať veci, medzi ktorými boli ovčie bobky. Keďže som to necítila musela som ochutnávať. Kveta Horváthová sa môže hanbiť za to, že ma to nútila ochutnávať. Keď som sa jej opýtala, že dúfam, že tam nebude h*vno, špinavo mi tlačila hlavu do taniera!” rozhorčovala sa Haklová. Dodala, že intuícia jej radila, aby to neochutnala. “Našťastie. Inak by som zjedla h*vno a to by som Kvete v tom momente strčila hlavu do taniera tiež,” dodala.

Haklová prezradila, že teraz už čuch má, pretože podstúpila operáciu. O incidente na Farme povedala, že je to otrasná špinavosť, ktorú by ani nepriateľovi nespravila. “Štáb tam robí najväčšie špinavosti a tá Kveta za peniaze strčí niekomu aj hlavu do h*vna, otras!” dodala Monika.

Reakciu Kvety Horváthovej uviedla pluska.sk: „Nikdy by som ani ja, ani tvorcovia relácie, ktorí disciplínu vymysleli, nenútili nikoho jesť exkrementy.”

Zdroj: Facebook, pluska.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]