Desiatky divákov sa tešili na predstavenie na pôde Slovenského národného divadla. Počas divadelnej hry však došlo k hlučnému konfliktu, v dôsledku ktorého museli napokon herci ukončiť dej predčasne. Nepríjemná situácia zasiahla predovšetkým herečku Dominiku Kavaschovú.

Diváci sa tešili na autorskú inscenáciu Morena, ktorá sa s veľkým úspechom objavuje na divadelných doskách SND už takmer celý rok. Jednou zo stabilných účinkujúcich predstavenia je aj herečka Dominika Kavaschová, ktorá je zároveň aj spoluautorkou divadelnej hry.

Počas komédie o ženskej duši však došlo k hlučnému konfliktu skupiny mužov, ktorí nestihli prísť do sály včas. Ochrankári a uvádzačky sa snažili divákom vysvetliť situáciu, no oni si bez okolkov sadli vyrušujúc celé publikum. V miestnosti taktiež nasledovalo hulákanie, komentovanie i neustále prerušovanie deja zo strany drzej skupiny.

Herci sa nakoniec rozhodli nepokračovať a javisko opustili. „Ďakujem divákom za ich trpezlivosť a empatiu za to, že sme cítili, že nám držia palce, za to, že sa postavili na našu stranu a pochopili nás. Nebola to naša vina ani vina SND, žiaľ, nemohlo to skončiť inak. Niektorí ľudia sa naozaj nevedia správať. Veľmi radi vám ponúkneme náhradný termín, ktorý bude zverejnený na stránke SND. Ďakujeme a je nám to ľúto,“ napísala na sociálnej sieti sklamaná Dominika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, Facebook/Roberto Leca  |  Foto: Instagram/donda_kawa, snd.sk, markiza.sk