Ako sa zdá, Nikol a Heňo nemajú stále dosť. Od počiatočných nevinných dotykov spred niekoľkých dní sa nebezpečnou rýchlosťou prepracovali do poriadnej kardio-fyzickej námahy. Majú z nej potrebu uberať? Práve naopak! Zajačí pár pritvrdil, pričom komentár ex-farmárky Luly vo Farme X-tra hovorí jasnou rečou. Toto bola trojka!

Keď sa podgurážený Košičan Matúš nedočkal láskavého slova od krásnej Xénie, vyskúšal šťastie u Rebeky. Vážna debata dvojice prebiehala v Dome pravdy, kde však neboli sami. Odlúčenie od spriazneného Erika ju prinútilo filozofovať o živote priamo vedľa súložiaceho páru Nikoly a Heňa, ktorí o ňu počas aktu narážali, a tak sa chtiac nechtiac stala súčasťou ich momentu vášne.

Rebeka si z toho však veľkú hlavu nerobila a venovala sa komentovaniu okolitého sveta aj naďalej: “Všade okolo je normálny svet a my sme tu ako debili…” Napokon však kontroverzná Bratislavčanka predsa len vstala spod periny, pričom svojim spolubojovníkom z Farmy rázne oznámila, aby odišli preč. Fyzický akt, ktorý nasledoval o pár sekúnd neskôr, zverejnila TV Markíza v bonusovej relácii Farma X-tra, kde ho už okrem šokovaných divákov sledoval aj moderátor Martin Šmahel s Luciou “Lulou” Gachulincovou.

Zo záberov na súložiacu mamičku s 28-ročným čašníkom zostali zaskočení mnohí Slováci, ktorí sa len s ťažkosťou dokázali pozerať na inkriminovaný obsah. Keď už bolo “po všetkom”, Nikol dokonca vstala a schuti sa napila z demižóna vína, čím zaklincovala celú šou. Už teraz je jasné, že náruživá dvojica sa bez prítomných divákov nedokáže dostať do “varu” a ktovie, koho si za svoju spoločnosť zvolia nabudúce?

Horúce video Nikoly a Henricha nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, streamable