Reality šou Farma 11 došla do svojho veľkolepého finále, v ktorom doslova exceloval východniar Gabriel Sedláček. Víťaz jedenástej série mal mimoriadne blízko k Bratislavčanke Romane Košťálovej, pričom po vypnutí kamier na ňu získal celkom iný pohľad. A zdá sa, že nebude jediný.

Romana, ktorá si dnes už nepovie inak ako “Rora”, hrala na obrazovkách Markízy svoju vlastnú hru plnú taktizovania. Aj keď jej v semifinále nikto zo súťažiacich neprejavil podporu, napokon sa dostala do záverečnej hry o sumu vo výške 75 000 €, kde napokon skončila na striebornej priečke.

Len zopár hodín na to prekvapila svojich priaznivcov, keď avizovala, že v nedeľu večer spustí svoj nový YouTube kanál. Čiernovláska následne zverejnila prvé video, ktoré sa však dočkalo už po pár minutách rozporuplných reakcii.

Romana sa totiž zrejme rozhodla dostať do povedomia verejnosti doslova šokovou terapiou, pričom neváhala hovoriť o nenávisti k farmárom, ich hygiene pred kamerami alebo intímnostiach s viacerými mužmi. Či už išlo o recesiu alebo nie, názor si utvorte sami. Lebo lepšie je raz vidieť ako o tom stokrát čítať…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=3_Hr787glBI

Zdroj: YouTube, markiza.sk