HANBA! Veľkonočná rekreácia pri jazere: Mastné pokuty Bratislavčanom!

Dátum:

Slováci sa počas uplynulého víkendu opäť raz predviedli ako arogantný národ, ktorý ani v čase najprísnejších opatrení voči celosvetovo šíriacej sa pandémii nedokážu dodržiavať zopár bezpečnostných pravidiel. Inak sa totiž nedá nazvať to, čoho svedkami boli policajti pri bratislavskom Draždiaku!

Ústredný krízový štáb nariadil v čase Veľkonočných sviatkov mimoriadne opatrenia, ktorým dominuje zákaz akéhokoľvek pohybu osôb na verejných priestranstvách okrem výnimiek. Do 13. apríla taktiež platí zákaz zhromažďovať sa s inými osobami okrem osôb, ktoré žijú v spoločnej domácnosti, čo však absolútne odignorovali istí Bratislavčania.

Ako totiž uviedla polícia Slovenskej republiky, k petržalskému jazeru Draždiak sa počas uplynulého slnečného víkendu prišli opaľovať desiatky rekrentov. Okrem skutočnosti, že tu bolo aj množstvo rizikových seniorov, nikto z prítomných nemal rúško, a dokonca sa zhromažďovali vo väčších skupinách. K celému prípadu sa vyjadril aj prezident policajného zboru Milan Lučanský, pričom uviedol, že v niektorých prípadoch museli muži zákona pristúpiť i k pokutovaniu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Chcem opätovne vyzvať ľudí, aby si uvedomili, aké je dôležité nezdružovať sa, nosiť rúška a dodržiavať medzi sebou rozostupy, ak idete do prírody. Nielenže porušujete uznesenie vlády, ale dopúšťate sa priestupku, kde vám hrozí pokuta od tisíc eur až po 1659. Mnohých sme upozorňovali, usmerňovali a museli sme pristúpiť aj k pokutovaniu. Dôrazne vás žiadame, aby ste boli zodpovední, lebo pre pár teplých dní, môžete predĺžiť a zhoršiť situáciu na Slovensku.“

Fotky rekreantov môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Polícia SR, Fun Radio | Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...