V kruhoch slovenskej politiky sa v poslednom období vyťahuje rozsiahla špina zo všetkých strán, pričom, ako sa zdá, do boja sa postupne zapájajú aj rodinní príslušníci napádaných činiteľov. Najnovšie sa za svojho otca postavila Tamara Harabinová, ktorá sa rozhodla podať trestné oznámenie na Juraja Šeligu.

Tamara Harabinová, dcéra sudcu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina, zverejnila na sociálnej sieti Facebook krátke video, ktoré prekvapilo mnohých Slovákov. Uvádza v ňom totiž, že podáva trestné oznámenie za ohováranie na Juraja Šeligu, ktorý len prednedávnom prestúpil zo strany Za slušné Slovensko k bývalému prezidentovi Andrejovi Kiskovi.

Ten sa totiž vyjadril, že jej otec má mať kontakty s Bakim Sadikim, a taktiež odôvodňoval, prečo by nemal kandidovať na post predsedu Najvyššieho súdu. Mladá žena ho taktiež nazvala „Kiskov tajtrlík“, ako to opakovane robil v minulosti aj jej otec. Juraj Šeliga však neostal po zverejnení videa ticho a Harabinovej dcére adresoval tvrdý odkaz.

„Š. Harabin je zlo, ktoré do politiky nepatrí a nič na tom nezmenia ani nezmyselné trestné oznámenia. Zlu sa neustupuje. Nebál som sa Fica, Kaliňáka, Gašpara, nebojím sa ani Harabina. Mňa nezastrašia, nebojím sa ich,“ napísal na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/T.H., J.S.