Ostro sledovaná rodina anglického princa Harryho (37), ktorý podľahol v roku 2016 čaru americkej herečky Meghan Markle (40), sa po dlhšom období objavila vo Veľkej Británii. Práve tu oslávila ich druhorodená dcérka Lilibeth svoje prvé narodeniny, pričom sa vôbec po prvýkrát stretla aj s babičkou, kráľovnou Alžbetou II.

Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, spolu s manželom Harrym vycestovali v uplynulých dňoch do Spojeného kráľovstva, kde okrem 70. výročia panovania kráľovnej Alžbety II. oslávili aj prvé narodeniny svojej rozkošnej dcérky. Lilibet Diana, ktorá je pomenovaná po prababičke a zosnulej starej mame Lady Di, sa tu po prvýkrát stretla aj so samotnou kráľovnou. Tá však zakázala vyhotovovať akékoľvek záznamy z detskej oslavy, ktorej sa zúčastnili len najbližší priatelia a príbuzní rodiny.

Jedinými zábermi, ktoré unikli na verejnosť, boli snímky od fotografa Misana Harrimana, ktorý svojho času zvečnil Meghan s tehotenským bruškom. Na nových fotkách mali fanúšikovia rodiny vôbec po prvýkrát možnosť vidieť krásne dievčatko s odstupom času, ktoré akoby z oka vypadlo, podobne ako trojročný synček Archie, svojmu otcovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/sussexroyal, misanharriman