Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu sa už viac ako mesiac tešia z krásneho chlapčeka Archieho. Šťastná dvojica sa už dokonca pochválila s ich klbkom šťastia aj na verejnosti, no rodičovské povinnosti museli ísť tentokrát bokom.

Aj napriek tomu, že princ Harry a Meghan sa stali čerstvými rodičmi, netreba zabúdať, že sú stále členmi kráľovskej rodiny. Z tohto dôvodu sa zúčastnili na nedávnej ceremónií britskej armády ,,Trooping the Colour“. V priebehu slávnosti sa všetci zhromaždili na balkóne Buckinghamského paláca, kde malo dôjsť k menšej škriepke medzi vojvodkyňou a vojvodom.

Ich stručný rozhovor je zachytený vo videu, pričom čitateľka z pier Tina Lannin uviedla, že Harry stále Meghan opakoval jednu vetu: ,,Nie, nemá. Oh, dobre. Otoč sa.“ Problémom bol totiž fakt, že bývalá herečka stále nedodržiava protokol a vo chvíli, keď mala vzdať úctu armáde, sa neustále otáčala na svojho manžela. Britského princa to už unavuje a výrazom tváre jej dal jasne najavo, že stráca trpezlivosť, na čo sa Meghan ledva ubránila slzám.

Zdroj: kidspot.com  |  Foto: Twitter, YouTube, Instagram/kensingtonroyal |  Video: Twitter