Šoubiz Harry po pôrode Meghan skončil na súde: TOTO akceptovať nebude!

Harry po pôrode Meghan skončil na súde: TOTO akceptovať nebude!

Vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu sa už takmer dva týždne tešia z krásneho chlapčeka Archieho. Šťastná dvojica sa už dokonca pochválila s ich klbkom šťastia aj na verejnosti, avšak radosť z najmladšieho potomka kráľovskej rodiny prekazilo súdne konanie.

Zdá sa, že princ Harry je rozhodnutý chrániť si svoje súkromie viac ako kedykoľvek predtým. Správanie novinárov ho dokonca dohnalo k podaniu žaloby. Situácia sa udiala ešte v januári na začiatku tohto roka. Paparazzi z agentúry Splash totiž využili kamery z helikoptéry, pričom vznikli snímky spoločných priestorov manželov, ako je obývačka, jedáleň, a dokonca spálňa.

Zábery sa následne objavili v mnohých médiách, čo údajne rozrušilo nielen Harrryho, ale aj Meghan, ktorá bola práve v tom čase tehotná. Krátko po pôrode malo dokonca prebehnúť súdne konanie, kde sa menovaná agentúra rozhodla kráľovskú rodinu odškodniť, s čím napokon vojvoda zo Sussexu súhlasil. Ani jedna strana nechce zverejniť, o akú sumu išlo, no môžeme predpokladať, že nešlo o žiadne drobné.

Zdroj: cnn.com  |  Foto: YouTube, Instagram/kensingtonroyal, Instagram/sussexroyal

Exit mobile version