Princ Harry pred verejnosťou ukrýva smutné tajomstvo. Odborníci odhalili, že za všetkým je práve prítomnosť jeho manželky, vojvodkyne Meghan Markle. Toto sa údajne snažil zamaskovať…

Princ Harry vždy patril k usmievavým členom britskej rodiny a ľudia ho milovali pre jeho chlapčenský a šibalský úsmev, ktorým rozveseľoval všetkých naokolo. Odborníci na komunikáciu a reč tela ale zaznamenali alarmujúce zmeny, ktoré sa s princom dejú v priebehu posledných mesiacov.

Judi James ako odborníčka pre Express odhalila Harryho smutné tajomstvo, ktoré sa zrejme snaží ukryť pred svetom. Princ podľa nej prežíva veľkú úzkosť, ktorá sa do jeho tváre vkradla po zoznámení s Meghan, kedy sa začínal častejšie mračiť a zvierať rukami sako, čo sa má v spojitosti s jej tehotenstvom ešte stupňovať: „Harry vykazuje všetky znaky úzkosti, snaží sa byť otcom ochrancom. Častejšie prejavoval expresívnou mimikou v tvári, že ho pohltil pocit zodpovednosti. Harry prišiel o svoj zábavný chlapčenský výraz, ktorý z neho vždy robil nezbedníka, odrazu prijal dospelý a vážny výraz, keď sa stal manželom a teraz nastávajúcim otcom,“ myslí si.

Viacerí známi tvrdia, že Harry sa od príchodu Meghan značne zmenil a upustil od svojich záľub. Nevedno, či je za jeho zmenou naozaj milovaná manželka, no len nedávno unikol spoza múrov britského paláca ďalší škandál. Po príchode Meghan mali totiž odísť z kráľovských služieb viacerí dlhoroční zamestnanci. Žeby mala vojvodkyňa naozaj takýto negatívny vplyv?

Zdroj: express.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube