Speváčka Barbara Haščáková (41) žije a pôsobí v Amerike už celých 21 rokov, avšak z času na čas sa objavuje aj v slovenských projektoch. Šokujúce informácie o jej náhlej hospitalizácií zarazili fanúšikov odcestovanej speváčky, ktorá sa opäť prihovorila svojim verným poslucháčom z mladosti.

Speváčka hitov „Sen“, „Anjel“ či „Do it“ po dvoch operáciách hlavy priznala, že keby sa do nemocnice nedostala včas, medzi živými by už nebola. Vo veku 41 rokov totiž dostala mozgovú porážku, v dôsledku ktorej je už viac ako mesiac hospitalizovaná na JIS-ke vo floridskej nemocnici: „Nikdy by mi nenapadlo, že sa mi môže niečo také stať,“ povedala exkluzívne pre redakciu Plus 7 dní.

Barbarine zdravotné problémy pravdepodobne odštartoval pokazený zub. Speváčka si ho nechala vytrhnúť, avšak po vpichnutí injekcie nastalo peklo: „Odvtedy sa trápim. Skoro dva týždne som vydržala doma a nič na tie bolesti nezaberalo. Len sa to zhoršovalo, tak som pre istotu zašla do nemocnice.“ Barbare bola naplánovaná operácia, po ktorej nasledovala ešte jedna. Speváčkine bolesti však naďalej pretrvávajú.

Ako priznala, v týchto ťažkých časoch jej pomáhajú meditácie pri piesňach Michaela Jacksona, myšlienky na kocúra Mačiaka a vyhliadky do budúcnosti. Aj keď Barbara netuší, kedy sa z nemocnice dostane preč, v plánoch má jasno. Spoločnosť jej budú na nejaký čas robiť iba divé zvieratá a púšť!

Spoločnosť levov ani tigrov však nečaká: „Len hady, divé svine a aligátory. Ale tam, kde plávajú aligátory, sa nekúpem. Len si ich filmujem. Potrebujem svätý pokoj. Sama stanujem a chodím na dlhé prechádzky. Ale najradšej som hlboko v džungli, kde nie je ani signál na telefón,“ povedala pre Plus 7 dní Barbara Haščáková, pričom dodáva, že je vďačná za všetkých fanúšikov, ktorých ma na Slovensku aj po dlhých rokoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk | Foto: YT/Galgan Music, Televízia Markíza