Je to iba pár hodín, čo sa na verejnosť dostala šokujúca správa o vážnom zdravotnom stave speváčky Barbary Haščákovej. V ťažkých časoch sa jej veľkou oporou stala herečka Silvia Šuvadová, ktorá ju určite podporuje aj po duchovnej stránke.

Obľúbená speváčka 90-tych rokov mala skončiť v kritickom stave v nemocnici potom, čo dostala krvácanie do mozgu. Bližšie informácie o jej zdravotnom stave neboli známe. Barbara sa so svojimi ťažkosťami môže obrátiť na kamarátku Silviu Šuvadovú, keďže taktiež žije prevažne v Amerike. Podľa najnovších informácií sa má Haščáková už nachádzať v domácej liečbe a má sa cítiť lepšie.

Slovenská herečka sa však rozhodla dodržať sľub a neprezradiť detaily jej zdravotného stavu. ,,Som jej kamarátka a pokiaľ ma ona vyslovene nepožiada, aby som dala svetu vedieť, bohužiaľ, nemôžem poskytovať žiadne informácie, nemôžem nič potvrdiť ani vyvrátiť. Komunikujeme spolu pravidelne, celé roky,“ vyjadrila sa Šuvadová pre ereport.sk. Bývalá účastníčka reality šou Farma však uviedla, že ešte pred týždňom bola Barbara dobre naladená a znela pozitívne. ,,…ak tam aj niečo bolo, tak sa potom cítila dobre,“ tajomne dodala herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: FB/Silvia Suvadova, TV Markíza