K tragickej havárii došlo v nedeľu na výjazde zo Sniny. O život prišiel len 9-ročný chlapček, ktorého sa nepodarilo zachrániť ani po 35 minútach oživovania. Tragickú dopravnú nehodu momentálne vyšetruje inšpekcia Ministerstva vnútra, keďže za volantom auta mal sedieť policajt.

Tragická havária sa stala uplynulú nedeľu v Snine. Podľa informácii portálu Noviny.sk zrazilo len 9-ročného chlapčeka osobné auto na frekventovanej ceste, foto >>> TU <<<. Na miesto tragédie okamžite dorazili záchranné zložky, ktoré sa chlapčeka snažili oživiť viac ako 30 minút: “Záchranári sa aj napriek sťaženým podmienkam snažili dieťa oživiť. Maloletý chlapec, žiaľ, utrpel devastačné poranenia nezlučiteľné so životom. Privolaný lekár musel skonštatovať smrť,” uviedla pre portál hovorkyňa záchranárov Katarína Načiniaková.

Doposiaľ nie je známe, čo presne zapríčinilo hroznú nehodu s vyhasnutým detským životom na začiatku prázdnin. Tragédiu však momentálne vyšetruje inšpekcia Ministerstva vnútra, keďže za volantom auta, ktoré chlapčeka zrazilo, mal sedieť policajný kadet. Viac informácii poskytne polícia po prešetrení prípadu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR