Vianočný stromček patrí k najvýraznejším symbolom Vianoc. Je však lepší živý alebo umelý? To je otázka, ktorú si každoročne kladú mnohí z nás. Herečka Helena Krajčiová sa preto tento rok rozhodla pre netradičnú vec a vyhla sa tak obávanej voľbe v súvislosti so stromčekom.

Helena Krajčiová sa rozhodla, že si tento rok vyrobí vlastný vianočný stromček. Pustila sa tak do odvážneho projektu, s ktorým jej pomáhala 5-ročná dcérka Anika a ročný synček Kryštof. Základom jej výtvoru boli použité rolky z toaletného papiera.

Hviezde nového jojkárskeho seriálu Nový život sa tak za par minút podarilo vytvoriť originálny stromček. ,,Vyskúšala som si prvýkrát časozber a prvýkrát som niečo také pozliepala. Materská dovolenka = čas na hovadinky,“ napísala dvojnásobná mamička. Celý postup zdokumentovala aj na sociálnej sieti, čo môže inšpirovať ďalších Slovákov ku kreativite.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/helena_krajciova  |  Foto: Instagram/helena_krajciova, tvmarkizaofficial, Facebook/Helena Krajčiová | Video: Streamable.com