Televízia Markíza už 5. marca spustí ôsmu sériu tanečnej šou Let’s Dance, ktorá sa neustále teší vysokej sledovanosti. Diváci sa môžu pripraviť na veľké osobnosti, ktoré predvedú svoje tanečné znalosti pred zrakmi tisícov fanúšikov. Momentálne už účinkujúci intenzívne trénujú, v dôsledku čoho musia skĺbiť svoj pracovný i súkromný život.

Jednou zo súťažiacich, ktorá sa rozhodla prijať ponuku účinkovať v tanečnej šou, je Helena Krajčiová. Obľúbená herečka priznala, že veľmi rada tancuje, no spoločenským tancom sa nikdy nevenovala. Intenzívne tréningy sú tak pre ňu veľkou výzvou.

Jej tanečným partnerom bude Fabio Bellucci, ktorý v minulosti tancoval aj s herečkou Petrou Vajdovou a o rok neskôr s exotickou kráskou Aichou. Rodák z Talianska je tak určite rád, že môže znova zahviezdiť na parkete, tentokrát so známou ryšavkou.

47-ročná herečka má však ešte pred začiatkom šou problémy so svojimi deťmi. 8-ročná Anika a 3-ročný Kryštof totiž nie sú nadšení z maminej účastí v Let’s Dance. ,,Veľmi to nevnímajú, ale už som od nich počula vety typu, že ,,nenávidím Let’s Dance”. Lebo odo mňa niekedy počujú, že musím odísť kvôli Let’s Dance,” povedala Helena v rozhovore pre Nový Čas Nedeľa.

Podľa slov herečky sú obaja ešte malí, aby ich brávala na tréningy a zrejme nebudú sledovať ani večerné prenosy, keďže sú vysielané dosť neskoro. Tanečnú šou tak budú vnímať iba okrajovo, no už teraz ich hnevá, keď musí Krajčiová od nich odchádzať na pravidelné tréningy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Nový Čas Nedeľa | Foto: FB/Let´s Dance, YT/TV Markíza