Legendárna česká speváčka Helena Vondráčková pôsobí na hudobnej scéne už niekoľko desaťročí, pričom každým dňom potvrdzuje, že vek je iba číslo. Fanúšikov si získala nielen úžasným hlasom, ale i dokonalou vizážou. Aj napriek tomu, že je vo veku dôchodkyne, v plavkách by pokojne mohla konkurovať omnoho mladším ročníkom.

Niektoré ženy jednoducho nestarnú. Nie je to tak dávno, čo sa postavou v plavkách pochválila muzikálová speváčka Sisa Sklovská a najnovšie tak urobila česká legenda Helena Vondráčková. Známa blondínka neustále srší elánom a vitalitou, pričom patrí k umelkyniam, ktoré dbajú na zdravú stravu a pravidelný pohyb.

Aj vďaka tomu je schopná niekoľko hodín svižne poskakovať po javisku, a taktiež nemá problém pochváliť sa štíhlou postavou v dvojdielnych plavkách. A veru, je sa na čo pozerať! Ťažko uveriť, že hudobná diva pred pár týždňami oslávila 75. narodeniny.

Helena si momentálne užíva leto s rodinou a priateľmi. ,,Aj keď mám rada more, toto leto strávim s manželom a psíkom na hausbóte na Slapech. V Čechách sú krásne miesta, o ktorých človek často ani nevie,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila pár záberov z dovolenky.

Zábery Vondráčkovej v plavkách nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Helena Vondráčková