Henrich Kuľo, Lukáš Stanislav a Martin Šmahel sa ako traja muži porazení ženou porozprávali vo Farme X-tra o pôsobení v šou, ale aj o pocitoch a dojmoch z vypadnutia. Chlapci prišli do štúdia mimoriadne pozitívne naladení a vo veselej atmosfére pokračovali až do konca rozhovoru.

Čo si po prehratom súboji, ku ktorému došlo v piatok (11. decembra) na Markíze, myslia vypadnutí farmári, podrobne opísal Lukáš. “Sme brutálne súťaživé typy všetci traja, brutálne podľa mňa bude vyrovnané to finále, čo nakoniec aj bolo a myslím si, že každý jeden z nás chcel vyhrať, a každý z nás dvoch, teraz možno poviem, sme do určitej miery sklamaní. Veď kto nechce vyhrať Farmu? Ale doprajeme to Xénke, lebo vyhrala to, a proste bola z nás troch najlepšia v ten večer, tak si to zaslúži a my musíme sa zmieriť s prehrou,” uviedol skromne Lukáš.

Na otázku moderátora, či sa finalisti dohodli na prerozdelení výhry, odpovedal Henrich. “Tak hej, akože sme “happy” všetci. Tak by som povedal. Ako, išli sme tam s dobrou náladou všetci,” načrtol bývalý súťažiaci za dedinu. “Myslím si, že to možno trošku aj ukázalo to naše priateľstvo. Nás troch. Že sú tam podľa mňa úprimné veci a ja som veľmi rád za to, že je to tak, lebo ukázalo sa, že fakt sme si vytvorili dobrý vzťah všetci traja, sme dosť dlho spolu žili na tej Farme a skrz toho si myslím, že to dopadlo celé tak,dodal Lukáš. Martin Šmahel však trefnou poznámkou zakončil tému o prerozdelení finančnej výhry 75 000 €: “Nekrič hop, kým neprídu peniaze!” čím chcel zrejme poukázať na konflikt medzi Tomášom Mrvom a Luciou Mokráňovou z Farmy 7.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Kým na Farme pôsobil Henrich ako nespútaný casanova, pred kamerami tentokrát vyjadril ľútosť nad svojim správaním sa voči ženám. “Vieš čo, mne bolo zle zo samého seba, keď som sa tam pozrel, ešte aj Niky tam bola a som si povedal, že ty kokos, v deň, čo odíde, ty zrobíš pitomosť ďalšiu,” reagoval na situáciu, kedy sa v deň vypadnutia jeho milenky zotavoval v náručí jej najlepšej kamarátky Rebeky.

Lukáš sa na otázku vzťahu so svojou farmárskou nevestou Xéniou vyjadril rovnako ako ona, vyhýbavo! “No, neviem vôbec. Neviem, na čom som už tri mesiace. Mám pocit, že tá moja emócia ku Xénii bola zjavná na Farme to posledné obdobie a neviem, či si viem predstaviť.. No.. Viem si predstaviť, ja si viem predstaviť hocičo..” dostal zo seba tajnostkársky Lukáš.

Celú epizódu Farmy X-tra môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Markíza | Foto: IG/farma.markiza