Šoubiz Heňo sa zameral na ďalšiu ženu: „Dneska, keď na mňa vyvalil tie...

Heňo sa zameral na ďalšiu ženu: „Dneska, keď na mňa vyvalil tie jeho…“

Heňo, vášnivý milovník nežného pohlavia, to na ženy jednoznačne vie zahrať tak, ako potrebuje. Potom, ako zbalil kontroverznú Nikol a následne sa pustil do Rebeky, sa ukľudnil a novú romancu zatiaľ nevyhľadáva. Je predsa chlap a postarať sa o seba dokáže aj sám! Alebo žeby nie?

Henrich Kuľko (28), ako sa zdá, sa spod ženských ochranných krídel ešte stále nevymanil. Na primitívnom nástroji, ktorý dostali farmári na pranie, si nedokáže prepláchať ani vlastnú bielizeň. O tú sa mu dlhodobo starala Eva Lipovská, ktorá mu však už po vypadnutí zo šou ďalej nápomocná nie je. Henrich sa ale nič učiť nemieni, nakoľko jednoduché riešenie mu kráčalo priamo pred nosom!

„Zrobím ti dneska 10-minútovú masáž, keď mi opereš teraz,“ zahral 28-ročný čašník na city farmárke týždňa, ktorá sa jeho špinavého prádla ujala bez problémov. „Ja som automatická práčka Heňova, ale dneska, keď na mňa vyvalil tie jeho veci, čo asi z celého kufra pozbieral, tak som myslela, že ma vyrúti,“ reagovala Katarína.

Henrich je na svoje presviedčacie schopnosti mimoriadne hrdý a k zmene postoja sa necíti: „Dúfam, že do konca Farmy to tak vydrží, že vždy budem mať práčku so sebou alebo pri sebe. Tak sa snažím vždycky vykorčuľovať, aby dobre bolo s automatickými práčkami… Naučím sa jedného dňa určite prať. Lebo asi príde aj na psa mráz, ale zatiaľ neprišiel, takže nebudeme to znásilňovať… to učenie,“ dodal so smiechom na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: IG/ farma.markiza

Exit mobile version