Na hereckom pľaci to nie je medzi hercami vždy ružové, ako to možno vyzerá spoza obrazovky. I herci z obľúbeného seriálu Búrlivé víno čelia rôznym urážkam a hádkam zo strany kolegov. Nie je to inak ani v prípade dvoch známych hercov, ktorí sú v scenári predstaviteľmi kľúčových postáv.

Sympaťáci a miláčikovia ženského publika, to sú herci Janko Jackuliak a Martin Mňahončák. Vzťah týchto dvoch kolegov však nie je ale úplne ideálny. Jackuliak pred dvomi rokmi skončil na psychiatrii kvôli psychickým problémom, ktorými trpel. Človek by bol povedal, že pri pohľade na herca, ktorý svoju prácu vykonáva najlepšie ako vie, nemôže viac trpieť niečim takým. Pravda je však iná, no i herci sú len obyčajní ľudia.

Pred pár dňami sa však objavila šokujúca informácia o zdravotnom stave herca, ktorý vraj i dnes trpí naďalej úzkosťami a prácu nezvláda ako by mal. Dokonca si myslí, že nepravdivé reči o ňom rozpráva Martin Mňahončák.

Janko Jackuliak

Na otázku portálu pluska.sk, kto stojí za informáciami o jeho zdravotnom stave naštvane odpovedal: „Je to pi*ovina najväčšieho kalibru, pretože Martin Mňahončák o mne roznáša pi*oviny“.

Podľa hercových slov  sa cíti v poriadku, ba dokonca točí filmy v Čechách, Francúzsku, ale i seriál v Nemecku. Spätná väzba jeho kolegu bola viac než zarážajúca, pretože ten si nemyslí že by o Jackuliakovi roznášal nepravdivé informácie. Nuž, len títo dvaja páni vedia ako to je a kto hovorí pravdu.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook