Rodinný seriál Krok za krokom patrí aj po rokoch k najobľúbenejším a najsledovanejším v televízií. Od čias poslednej klapky už ale ubehlo neuveriteľných 21 rokov, pričom na poslednom zábere, ktorý zachytáva ich opätovné stretnutie, by ste ich možno ani nespoznali.

Rodinný seriál Krok za krokom žne úspechy od prvej klapky. Ani roky mu však neubrali na popularite a televízie ho s obľubou neustále opakujú. Nadšení diváci, ktorým postavy pripomínajú ich detstvo, sa však musia zmieriť s tým, že aj ich herecké idoly pomaličky starnú.

Hoci sa mnohé postavy z Kroku za krokom dnes už nevenujú herectvu a viacerí ani neholdujú sociálnym sieťam, vďaka Christine Lakin, alebo Al, sa podarila nevídaná vec. Hviezdy sa koncom roka opäť stretli a zvečnili spoločne strávené chvíle.

Na krásnom zábere nechýba dnes už 70-ročný Patrick Duffy, ktorý si zahral hlavu rodiny Franka, samotná Al, ako aj Staci Keanan, ktorá stvárnila bifľošku s veľkými ambíciami Danu. Trojici to spolu veľmi pristane aj po rokoch. Spoznali ste svojich obľúbených hercov hneď v prvej sekunde? Pripomeňte si aj osud mladého J.T. Lamberta či to, ako dnes vyzerá mama Carol a jej sestra Peggy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Herci sa po rokoch opäť stretli

Zdroj │ Foto: Instagram/yolakin, Facebook/Step By Step