Pred pár dňami sa začalo súdne pojednávanie, na ktorom bude herec musieť čeliť vážnym obvineniam. Celý incident sa tak bude preberať do najmenších detailov, keďže umelec popiera, že by správil niečo zlé. Verejne to vyhlasuje aj napriek tomu, že by malo byť zverejnené video z bezpečnostnej kamery.

Anglický televízny herec Mark Jordon sa v pondelok prvýkrát zúčastnil súdného procesu, kde sa stal obžalovaným. Minulé leto totiž v obľúbenej reštaurácií oslavoval zasnúbenie so svojou partnerkou Laurou Norton v prítomnosti svojej dcéry a jej priateľa. Práve mladá dvojica sa mala k sebe správať viac ako intímne, čo si všimol aj pár dôchodcov pri vedľajšom stole.

Staršia dáma sa nezdržala a poznamenala: ,,Dúfam, že používajú kondóm.“ 54-ročný herec, ktorý už mal byť značne podgurážený, zaútočil na pár penzistov. Vyhlásenie na adresu jeho dcéry ho natoľko naštvalo, že seniora pohrýzol do tváre a ruky. Medzi dôkazmi majú zábery z bezpečnostnej kamery, podľa ktorých sa Mark správal agresívne a niekoľkokrát schmatol dôchodcu za vlasy. Súd bude pokračovať ďalšími pojednávaniami. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Twitter, YouTube