Herec Domonkoš po búrlivom rozchode: Zverejnil drsné VIDEO s EX…!

Dátum:

Rozruch okolo rozchodu slovenského dabingového herca Michala Domonkoša a jeho dnes už expriateľky Ivety neutícha. Po tom, čo blondínka zverejnila na sociálnej sieti status, v ktorom hovorí o sklamaní a fyzických bolestiach, sa rozhodol Domonkoš zverejniť súkromné video aj SMS.

Expriateľka Iveta sa na sociálnej sieti rozhodla napísať status, ktorým otvorene naznačila sklamanie vo vzťahu a priznala záhadné poranenie, ktoré jej spôsobuje bolesti. Po jej slovách a zverejnení v médiách sa chopil iniciatívy samotný Michal Domonkoš, ktorý pred pár hodinami zavesil do svojho statusu súkromné video, ako aj SMS od dnes už expriateľky, ktorá mu vyčíta, že ju zhodil a že mala šťastie, že neumrela.

Nie je mojim záujmom zdieľať intímnosti a osobné pocity verejne, a preto nepovažujem za správne vymieňať si ich prostredníctvom médií. V záujme ochrany mojej dobrej povesti a poskytnutia možnosti vytvorenia si objektívneho názoru na vec je však nutné poukázať na sms komunikáciu od mojej bývalej priateľky, ktorú mi zaslala deň po rozchode, z ktorej som sa dozvedel o jej „údajných“ komplikáciách ako aj o tom, či ju mienim finančne odškodniť alebo situáciu riešiť súdnou cestou, a rovnako na súkromný videozáznam, ktorý bol zhotovený v deň ukončenia nášho vzťahu,“ uviedol.

V dlhom statuse spomenul, že v ten deň ju videl poslednýkrát a poukázal na to, že priateľka si napriek deklarovanému napadnutiu dokázala vysťahovať z bytu svoje veci. Zároveň je otvorený aj vyjasneniu si vecí súdnou cestou: „To je priestor na uplatnenie práva a zverejnenie dôkazov, najmä ďalších SMS a video záznamov spôsobilých preukázať objektívnu skutočnosť a moje korektné správanie aj v situácií, akou je ukončenie vzťahu. Celá situácia ma mrzí, jej želám len všetko dobré a názor na udalosti, ako sa odohrali, si každý môže spraviť sám,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Michal Domonkos, Televízia JOJ

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...