Slovenská herečka Petra Molnárová pred pár týždňami prišla s mimoriadne vážnym obvinením na adresu jej bývalého manžela. Poriadne tak rozvírila hladinu predovšetkým v rodine Malachovských, ktorej členovia zostali v poriadnom šoku. Napokon sa rozhodla prehovoriť exmanželka samotného herca.

Petra Molnárová nedávno vyhlásila, že jej bývalý manžel a herec Sväťo Malachovský mal se*uálne zneužívať ich spoločné deti. Podľa jej slov bolo práve toto dôvodom, prečo ho opustila. Dokonca podala aj trestné oznámenie, ktoré bolo políciou právoplatne zastavené.

Hviezda jojkárskeho seriálu Hranica kategoricky odmieta takéto obvinenia, pričom sa mal obrátiť aj na políciu. Je presvedčený, že jeho bývalá manželka chce iba vzbudiť záujem zo strany médií extrémne bizarným spôsobom. Svojho švagra sa zastala i moderátorka Iveta Malachovská, ktorú mimoriadne mrzí, že sa Molnárová dostala do ich rodiny a oficiálne využíva spoločné priezvisko.

K celej záležitosti sa napokon vyjadrila hercova bývalá manželka Ľubica Čekovská, ktorú opustil práve kvôli vzťahu s mladou brunetkou. Malachovský s ňou napriek rozvodu vychováva 11-ročného syna Tea, a tak mala možnosť ešte viac priliať olej do ohňa, no opak je pravdou.

Podľa jej slov sú ich vzťahy po rozvode veľmi dobré, pričom ho považuje za citlivého a spoľahlivého človeka i talentovaného umelca. Úspešná skladateľka a klaviristka počas vzťahu nikdy nespozorovala, že by sa k ich synovi správal nevhodne. ,,Sväťo je normálny zdravý muž. Ja tomu neverím, sú to nezmysly,“ povedala sestra hudobníka Mariána Čekovského pre čas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk, eva.pluska.sk  |  Foto: FB/Ľubica Čekovská, Alexander Trizuljak, TV JOJ, TV Markíza